הכירו

by Vered Zilberberg

מייסדת dcode ורד זילברברג – נעים להכיר.

"אני מאמינה בלאכול את העוגה, להשאיר אותה שלמה וגם לקחת עוד ביס מהקרם. חיה נושמת ומוכיחה כל יום ש'גם וגם' זה אפשרי. הפכתי את זה לדרך חיים וגם למקצוע, ו…זהירות זה מדבק…"

ורד, יזמית ומנהלת בכירה בזירה העסקית (בעולמות הHealthcare), מובילה, בונה ומלווה חברות ומנהלים לפריצות דרך אישיות ועסקיות.

מרצה, חוקרת ומסייעת בעיצוב תהליכי שינוי אישיים וארגוניים המבוססים על אינטגרצייה בין האישי לעסקי, בין ה- Business & Wellbeing .

לצד נסיונה העסקי הרחב, ורד בעלת תואר שני בטיפול מאוניברסיטת Lessley, עם התמחות בפסיכודרמה.

בד בבד עם הכשרתה כמטפלת, בחרה ורד לחקור ולהעמיק בקשת רחבה של הכשרות מעולמות של שינוי תודעה עמוקים ובהן: פסיכולוגיה בודהיסטית, Neoropshychology, focusing , traumaHealing אימון תודעתי ואימון בפסיכולוגיה חיובית ועוד.

לאורך השנים האחרונות, ורד זיקקה את הידע והניסיון שלה בהובלת מאות אנשים וארגונים לפריצות דרך עסקיות ואישיות לכדי שיטה ייחודית שמחברת בינהם. ורד היא כותבת, מרצה ומובילת מהלכי שינוי מבוססים על דיוק בהירות ועיצוב מחדש של השינויים אל תוך החיים.  

dcode היא שיטה פרקטית, שהתשתית שלה היא הכרה וקבלה של "הצורך הבסיסי" כמקור צמיחה. על גבי צורך זה נבנית ההבנה כי כדי להגיע לפריצות דרך משמעותיות של האדם לעצמו ולסביבה או לארגון בו הוא נמצא, עליו להגיע לנקודת ה'בול שלו' – הגודל הנכון שלו בעולם והדרך הטובה ביותר להתקרב לשם היא החיבור בין הראש לבין הרגש והשילוב בינהם.

את הסטאג', ורד עשתה, קודם כל, על עצמה.

שותפים לדרך ולקוחות לאורך השנים:

הצטרפו לקהילה שלנו

גם אני רוצה להיות חלק מהדרך

dcode היא לא רק שיטה היא דרך חיים. והיא קהילה צומחת.
להרשמה לבלוג שלנו, לקבלת מידע על הרצאות, על תוכניות קרובות .

צור קשר

רוצים גם? בואו נהיה בקשר.