להיות ב"בול שלנו"

כל כך הרבה השגנו בחיים. ובכל זאת משהו מרגיש לא שלם.

משהו חסר במשוואה.
וזה משפיע על האנרגיה שלנו, על השמחה שלנו, מחליש אותנו. אנחנו מתנהלים בחצי כוח. אולי פחות.

לא פעם מתחזקת אצלנו התחושה שאנחנו לא מנהלים את החיים אלא מתנהלים לידם.
כאילו איבדנו משהו ביכולת להוביל.
זה הופך אותנו לא מספיק מדויקים במה שאנחנו עושים ולא באיך שאנחנו חיים.

יש עוד משהו שאנחנו רוצים. אנחנו רק לא כל כך מוצאים כבר את הדרך אליו.

מתי בפעם האחרונה שאלתם את עצמכם: מה (באמת) בא לי?

אז מה כן?

תקראו לזה שקט פנימי, משמעות, צבע או טעם לחיים, לדעת שאנחנו במקום שלנו, בואו נעיז ונקרא לזה ייעוד ותחושת משמעות. להרגיש שלמים, מסופקים, ולהצליח לשמוח בכל אותם הישגים מפוארים אלה שכאן ואלה שמחכים לנו מעבר לפינה.

אנחנו רוצים את הגם וגם.

dcode היא גישה שמחברת אותנו לאותו צורך ליבה, לשריר ה”בא לי” שלנו. וכלי הליבה שלה הוא חיבור עמוק של ה'מעלית' בין הראש ללב\לבטן היכולת שלנו לעבוד לא רק עם הידיעה או ההבנה אלא בחיבור עמוק גם עם אינטואיציות וידיעה פנימית עמוקה שלנו. 

כולנו נולדנו עם 'אינטיליגנציית wellness' בסיסית. הידיעה איך אנחנו רוצים ויכולים לחיות. לא פעם היא נחלשה לאורך השנים.  

dcode היא שיטה המסייעת בדיוק מערכת הניהול הפנימית שלנו, ועיצוב מחדש של המקומות מהם אנחנו רוצים לפעול. היא מציעה תהליכים אישיים או קבוצתיים ממוקדי מטרה בארץ או בחו”ל, למקסום ומינוף תוצאות בעסקי ובאישי ובעיקר בשילוב יקר הערך בינהם. 

שאלות ותשובות
אספנו עבורכם מקבץ שאלות ותשובות ששאלו כבר לפניכם- את השאר אתם יותר ממוזמנים לשאול אותנו ישירות .

לא. dcode אמנם נשענת על רקע וידע טיפולי רחב והבנה דינמית, והיא נותנת מקום רב להבנת מקורות של "תקרות הזכוכית שלנו" אך היא גישה פרקטית ותהליכית מאוד, מוכוונת תוצאות ומאמינה בשינוי שממוקד על חיבור בין המוח לרגש וכלי ניהול מתקדמים שמחברים בינהם. 

 

כל יום מלמד אותנו מחדש ששינוי הוא לא באמת משהו שצריך לקחת שנים, ההיפך הוא הנכון. ואנחנו מתרגשים לראות שינויים שקורים בזמן לא זמן. שינוי כן מבקש  התמדה, הקשבה והסכמה עמוקה. כדי להתניע שינוי לא צריך שנים רבות ולכן התהליכים הם ממוקדים ולא פעם גם קצרי מועד. עם זאת חשוב לאמר כי לכל אדם הקצב הצורך והדרך הנכונה עבורו ושמורה לכל אדם לעשות את ההתקדמות הנכונה עבורו מבלי שמישהו ידחק בו. 

אם הגעת עד לכאן באתר שלנו הרצון שלך חי. יש מצב שהוא אפילו בועט. אולי התרגלת לחיות עם התחושה הזאת של "זה מה יש" זה לא אומר שהתחושה הזאת התרגלה לחיות אתך (:

תודה ששאלת… זה בערך הדבר שאנחנו הכי אוהבים להסביר. 

בדומה לIQ מדד שמודד את יכולות החשיב וההבנה שלנו, או EQ  מדד שמתייחס לאינטיליגנציה הרגשית שלנו (כיום יש גישות המונות 8 אינטיליגנציות שונות בהן אינטיליגנציית גוף, אינטיליגנציה לשונית ועוד) 

WQ-Wellness inteligence היא היכולת שלנו לייצר לעצמנו חיים המשלבים את קשת מדדי  ה- wellbeing  המיטבית עבורנו. אנחנו נולדים עם ידיעה טבעית מה נכון לנו ומה אנחנו רוצים ואיך זה מרגיש כשאנחנו מסופקים ומשיגים את מטרותינו. היכולת שלנו לאורך החיים לממש, לתפעל ולחדד את סט היכולות המולדות שלנו, כמו כל כשרון מולד היא האפשרות שלנו לצמוח באיזור הזה. 

כן. ככה פשוט. ככל שמחדדים את ההבנה שלנו על אותם מנגנוני הפעלה שמפעילים אותנו, קל יותר לזהות את האלגוריתמיקה שלנו- איך אנחנו פועלים, איפה הכפתורים שנלחצים ומהם אנחנו פועלים ומה יוצא לנו מזה שהם נלחצים שוב ושוב, למה אנחנו מכורים בלי בכלל לדעת ואיך משנים את זה.  היכולת שלdcode לייצר ממש הבנה ניהולית כמו לכל מערכת על המערכת הזאת שהיא בעצם אנחנו היא שיטת מחשבה שמאפשרת לנו לקחת את זה בעצם לכל שאלה, החלטה, קושי או התמודדות בחיים. זאת דרך חדשה לפעול ממנה שמשנה את מערכות היחסים שלנו עם העולם. 

זה קצת כמו להשתמש בחלק קטן מהמוח כשבעצם יש לנו כל כך הרבה ממנו. החלקים הרגשיים שלנו- הם מקורות ידע מדוייקים מאוד- הם אוצרים בתוכם את ההבדל העיקרי בין לפעול בגבולות הראש והמחשבה ללעוף באמת- לפעול מתוך הכוח המשולב של חיבור לידיעה פנימית שיש בנו, היא הובילה אותנו לא פעם את הדרך בחיים- קבלה מעט מדי קרדיט. מגיע שלב בחיים (אם הגעתם עד לפסקה הזאת… וואו אתם ממש רעבים) שהראש לבדו לא יכול לקחת אותנו את כל הדרך. עכשיו נשאר לנו רק להבין איך עושים את החיבור לכל מה שנמצא שם מתחת לקו הצוואר. 

brand4

צור קשר

רוצים גם? בואו נהיה בקשר.